logo

Přehled pozorování - rok 2006

Halové jevy - všechna pozorování

Jev Celý rokLedenÚnorBřezenDubenKvětenČervenČervenecSrpenZáříŘíjenListopadProsinec
Malé halo13585310414215117313965149881537665
Parhelia8113565806765614160861575044
Halový sloup37826365037172113940772725
Cirkumzenitální oblouk2991320321930173233673276
Horní dotykový oblouk623183063778351207557923720
Dolní dotykový oblouk167121118382462720875
Supralaterální oblouk7954147230492272
Parryho (suncave) oblouk4313200105101920
Parry (sunvex) oblouk3000000000210
Cirkumhorizontální oblouk10002004300010
Parhelický kruh11838136141427222270
120° parhelia4105118202121000
Infralaterální oblouk24002215009131
9° halo343021030525103
Subsun8610000100000
46° halo11060000002111
Protislunce4010011000100
Lowitzův oblouk23112100016920
Eliptické halo1000100000000
Subparhelia1100000000000
Pyramidální hala13000005051200
Wegenerův oblouk11001015004000

Halové jevy - Slunce

Jev Celý rokLedenÚnorBřezenDubenKvětenČervenČervenecSrpenZáříŘíjenListopadProsinec
Malé halo1212508712014016613665143831325733
Parhelia7793564786664594160831454539
Halový sloup3032131443313176533642214
Cirkumzenitální oblouk2931220311930163233670276
Horní dotykový oblouk583172856718350207456872813
Dolní dotykový oblouk14610718382462720401
Supralaterální oblouk7454137220491972
Parryho (suncave) oblouk4113200005101910
Parry (sunvex) oblouk2000000000200
Cirkumhorizontální oblouk7000004300000
Parhelický kruh10927116141427222220
120° parhelia4105118202121000
Infralaterální oblouk22002215009111
9° halo20300003052250
Subsun6410000100000
46° halo10050000002111
Protislunce4010011000100
Lowitzův oblouk23112100016920
Eliptické halo1000100000000
Subparhelia1100000000000
Pyramidální hala13000005051200
Wegenerův oblouk11001015004000

Halové jevy - Měsíc

Jev Celý rokLedenÚnorBřezenDubenKvětenČervenČervenecSrpenZáříŘíjenListopadProsinec
Malé halo144117221173065211932
Parhelia320121120031255
Halový sloup622344437471356
Cirkumzenitální oblouk5001001000300
Horní dotykový oblouk39027601011597
Dolní dotykový oblouk21024000000474
Supralaterální oblouk5001001000300
Parryho (suncave) oblouk2000001000010
Parry (sunvex) oblouk1000000000010
Cirkumhorizontální oblouk3002000000010
Parhelický kruh8012000000050
120° parhelia0000000000000
Infralaterální oblouk2000000000020
9° halo14002100000353
Subsun0000000000000
46° halo1010000000000
Protislunce0000000000000
Lowitzův oblouk0000000000000
Eliptické halo0000000000000
Subparhelia0000000000000
Pyramidální hala0000000000000
Wegenerův oblouk0000000000000

Halové dny

Pozorovatel Celý rok LedenÚnorBřezenDubenKvětenČervenČervenecSrpenZáříŘíjenListopadProsinec
Martin Jankovic168812182022171517111567
Patrik Trncak13511141221111251191775
Lukás Kosárek156414161820151215111867
Martin Popek231191620202422182116241714
Roman Manak21613182122262416241519108
Tomas Trzicky775712587-108933
Jan Kondziolka714356887741054
Katerina Juzova6-32-1-------
Vladimir Odvarka4526897517----
Zdenek Gaba872511111410796741
Petr Skrehot3-21---------
Martin Vilasek0------------
Marek Kolasa13---1---14313
Milan Tresnak553742-33581217
Martin Nekola69339488588742
Rene Kajfosz7-3-1----2--1
Jan Mocek50-15696182723
Jan Drahokoupil4611775514-771
Martin Gembec2--2---------
Vladana Gerykova8--1-1---24--
Pavel Tucek0------------
Stepanka Kosova7512344821081788
Milan Cerny38-----41551247
David Ryva4--1---12----
Jakub Tresnak9--------36--
Lukas Shrbeny97266912561391667
Ondrej Vlach1-----------1
Matej Greg0------------